کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خانه » آموزش » آموزش آرایش » آرایش بانوان » خانمها با این راه ها به مد روز باشد!

خانمها با این راه ها به مد روز باشد!

خانمها با این راه ها به مد روز باشد!

راز های خوشتیپی و به روز بودن!

خانمها با این راه ها به مد روز باشد!

در ادامه این مطلب خانمها با این راه ها به مد روز باشد! را مشاهده کنید.

یک دامن ماکسی
این دامن با رنگ شادی بخش و پارچه ابریشمی لخت خود بسیار زیبا خواهد بود. اگر این دامن ماكسی را با یك بلوز یقه اسكی ست نمایید تا جای ممكن موجب خوش ظاهر شدن شما می گردد .

 

سایه چشم به رنگ سبز آبی
استفاده از این رنگ سایه بازگشتی به دهه 80 نخواهد بود ، به ما اعتماد كنید و با انتخاب این رنگ سایه تازگی و آرامش و وقار را به خودتان هدیه دهید . این رنگ سایه برای همه انتخاب عالی و فوق العاده ای خواهد بود . از سایه های اكلیل دار استفاده نمایید تا كمی از شدت و تندی رنگ كاسته شود . سایه را بر پشت پلك هایتان كشیده و با كشیدن انگشتانتان بر روی آن ،كمی آن را محو نمایید و سپس برای مژه هایتان هم از یك ریمل مشكی استفاده نمایید .

 
کت کوتاه و شیک
ست كردن یك كت کوتاه با این شلوار تنگ موجب می شود كه قسمت بالاتنه حالت ساعت شنی به خود بگیرد ( یعنی باریك بودن كمر را بیشتر جلب توجه می نماید)

 
رژگونه پر رنگ و گیره مویی جالب
برای تزریق چند برابر انرژی تركیب این دو چگونه است ؟ ابتدا رژگونه را بر روی گونه هایتان بمالید ، روژگونه صورتی بر روی همه پوستها جواب كی دهد . سپس موها یتان را با یك گیره زیبا و پر زرق برق زیبا در پشت سرتان جمع كرده یا اینكه بصورت گوجه ای جمع كنید .

 
شلوارهای طرحدار
البته این نوع شلوارها در صورتی كه جنس پارچه اش لطیف باشد و بصورت راسته و تنگ برش خورده باشد برای فصل بهار مناسب است . این شلوارها بسیار راحت هستند و می توان آن را با یك تاپ زیبا و ظریف به رنگ مات ست كرد .

 
رژ لب های صورتی تند
زدن این رنگ رژ لب مثل این است كه پوستتان را چروك برداری ( لیفیتنگ ) كرده اید . رژ لب هایی كه رنگ تندی دارند فوراً رنگ پوست را باز می كند . اگر رنگ پوستتان زرد یا گندمگون است از رژهای قرمز و صورتی استفاده كنید ، اما اگر رنگ پوستتان به تن صورتی یا تیره تر است از رژ لب های صورتی چرك استفاده نمایید . اگربطور آهسته با دست تان رژ را بر روی لبتان بمالید نسبت به زمانی كه با تیوب بطور مستقیم بر روی لبتان می مالید ملایم تر خواهد بود .

 
تورهای رنگی
ته مایه این رنگ شاد و لوكس باعث می شود كه این رنگ لباسها را خیلی دوست داشته باشیم . نكته اساسی برای حفظ اعتماد به نفس به هنگام پوشیدن تاپ بدن نما این است كه در زیرش یك لباس رنگ بدن بپوشیم و برای قسمت پایین تنه كمی محافظه كارانه تر برخورد نماییم و مانند عكس زیر از یك دامن كبریتی شیک استفاده كنیم .

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

سئو و بهینه سازی سایت توسط : سئو ارزان
کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است - طراحی شده توسط پارس تمز