شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خانه » تازه ها » عکس های عجیب ترین اتفاق در وسط صحرا!!!

عکس های عجیب ترین اتفاق در وسط صحرا!!!

اتفاق در صحرا

عکس های اتفاق نادر در وسط صحرا

عکس های عجیب ترین اتفاق در وسط صحرا!!!

در وسط صحرا در ایالت آریزونا اتفاق بسیار عجیب و نادری افتاده است که محققان نتوانسته اند توضیحی برای آن بیابند عکس های این اتفاق عجیب را در ادامه مطلب ببینید…

 لطفا برای مشاهده ادامه به ادامه مطلب بروید…

 

ساکنان محلی شهر توکسان در ایالت آریزونا با مشاهده هزاران گوی کوچک بنفش رنگ که ناگهان در وسط یک صحرا ظاهر شده، شگفت زده شده اند.

گرادین وارگاس و همسرش این مجموعه عجیب از گویهای بنفش را هنگام قدم زدن کشف کردند.

 

تازه ها را فقط در سایت برنا بخوانید

 

وی گفت: ما در اطراف این صحرا عکس می گرفتیم که من متوجه چیزی درخشان زیر نور خورشید شدم، این گویها به قدری عجیب بود که نمی توانستیم از کنار آن به سادگی عبور کنیم. این منظره یکی از چیزهایی است که بی تردید کسی تاکنون ندیده است.

برخی از این گوی ها آب دار و گویهای دیگر نیمه شفاف بودند. این گویها کاملا از مناطق دیگر صحرا جدا شده بوده و در یک قسمت متمرکز بودند.

برخی‌ها تصور می کنند که این گویها شاید کپک لجن یا قارچهای ژله ای باشد یا شاید هم یک وسیله دست ساز انسان برای آبیاری گیاهان باشد

گرادین وارگاس گفت: ما تصویر این گویها را برای یک از دوستانمان که متخصص جانورشناسی است، ارسال کردیم اما وی نیز تاکنون چنین منظره ای ندیده بود.

خبرنگاران شبکه کی گان 9 این گویها را در محل بررسی کرده و گزارش داده اند که آنها شبیه مرمرهای چسبناکی هستند که هنگام فشرده شدن یک ماده آبکی از خود بیرون می دهند.

 

عکس طبیعت را فقط در برنا ببنید

 

دارلین بوهرو مدیر بازاریابی یک شرکت گیاه شناسی در توکسون اظهار داشت که پس از صحبت با یک گیاه شناس به این نتیجه رسیده که این گویها به صورت طبیعی ظاهر شده اند و می توانند کپک لجن یا قارچ ژله ای باشد.

اما با مطرح کردن اینکه این گویها برای آبیاری گیاهان طراحی شده باید توضیح داد که چرا هزاران گوی در وسط یک صحرا قرار گرفته است.

 

عکس های عجیب ترین اتفاق در وسط صحرا!!!

عکس های عجیب ترین اتفاق در وسط صحرا!!!

منبع:برترین ها

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

سئو و بهینه سازی سایت توسط : سئو ارزان
کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است - طراحی شده توسط پارس تمز