آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خانه » اخبار » امیر تتلو در شب تولدش با تیپ دیدنی !+عکس

امیر تتلو در شب تولدش با تیپ دیدنی !+عکس

امیر تتلو

عکس های جشن تولد دیدنی امیر تتلو

امیر تتلو در شب تولدش با تیپ دیدنی !+عکس

عکس های دیدنی از جشن تولد امیر تتلو خواننده مشهور در کنار دوستان صمیمی اش با تیپ متفاوت و کیک بامزه اش که ان ها را در اینستاگرامش قرار داده است در ادامه این مطلب از سایت برنا ببینید و لذت ببرید…

برای مشاهده امیر تتلو به ادامه مطلب بروید…

امیر حسین مقصود لو معروف به امیر تتلو ، خواننده مطرح پاپ ،با اشتراک گذاری این عکسها از جشن تولدش نوشت:

اخبار روز را در برنا بخوانید

هلو راستش تولد اینجورى خیلى حال میده !! خودمون با شلوارک و راحت با یه کیک کوچیک که همش خورده شه با کلى عشق امشب از خدا براى همتون سلامتى و دل شاد میخوام عشق منید عشوه گرید.

امیر تتلو در شب تولدش با تیپ دیدنی !+عکس

امیر تتلو در شب تولدش با تیپ دیدنی !+عکس

مرسى از همتون بخاطر عکسها ، پست ها ، کادو ها و تبریک هاى قشنگتون ، مرسى از این همه عشق ، واقعا ممنونم ، تا حالا این همه مسیج و یه جا ندیده بودم گوشیم دیگه بالا نمیاد :)))) دمتون گرم ، عشق منید،عشوه گرید.

اخبار اجتماعی را در برنا بخوانید

پروردگارا وقتى پدر و مادر با بچشون قهر باشن چى میشه ؟؟ بچه از خونه فرارى میشه و پدر نگران و به دنبال خشونت و تربیت !! خونه میشه ماتمکده !! پروردگارا تو شب تولدم ازت میخوام که به منو خوانواده تتلیتى قدرت بدى تا عشق رو تو کشورمون بیشترو بیشتر به وجود بیاریم !! همرو آشتى بدیم !! ورزش رو گسترش بدیم و قهرمانارو حمایت کنیم و زحمت کشارو معرفى !! خدایا بهم قدرت بده تا بتونم همیشه به کشورم خدمت کنم !! پروردگارا من هدفم آشتى دادن همه با هم و خوب بودن با همس به مردم کشورم بفهمون که ادب و معرفت چاپلوسى براى مجوز نیست !! خدایا من میخوام برم تو فوتبال و تتلیتیارو بیارم استادیوم و مردوم رو با ورشکاه آشتى بدم !! من دیگه کنسرت و نفع خودمو نمیخوام !! خدایا مگه نمیگى از تو حرکت از من برکت !! خوب من سیگارمو ترک کردم و میخوام روزى ۶ ساعت تمرین !! خدایا راهها رو برام باز کن به بزرگیت قسم میخورم که تا آخر پایبند به خونم باشم و مخلصه ایران و ایرانى !! خدایا به پاهام هم مثل صدام قدرت بده !!!

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

سئو و بهینه سازی سایت توسط : سئو ارزان
کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است - طراحی شده توسط پارس تمز