آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خانه » تازه ها » فال روز یکشنبه 28 دی 1393

فال روز یکشنبه 28 دی 1393

فال روز یکشنبه 28 دی 1393

فال روز یکشنبه 28 دی 1393

فال روز یکشنبه

فروردین:

توصیه می کنم واکنش های خود را با تمایلات دیگران هماهنگ کنید. این بهترین راه برای اجتناب از بروز مشکل در روابط است. احساسات عاشقانه شما به شدت تحت تاثیر مسائل نفسانی رابطه و تجارب قبلی تان است.

اردیبهشت:

علیرغم وجود عدم توافق در زندگی عشقی، باز هم شانس در خانه تان را می کوبد. عاقلانه تر عمل کرده و از تجارب قبلی خود استفاده نمایید. اگر شریک تان پیوسته بد خلق و ناراضی است، برخورد صریح با او نداشته باشید و سعی کنید دلیل واقعی بد خلقی وی را درک کنید.

خرداد:

نباید تحت تاثیر سیر کند وقایع قرار بگیرید. امروز خطرات جاده ای شما را تهدید می کند. شاید مسیر مسافرت شما بسته باشد و مجبور شوید از میانبر استفاده کنید. ممکن است ساعات طولانی در ترافیک بمانید و یا در هوای سرد انتظار شخصی را بکشید.

تیر:

شاید تصمیمات عملی نشوند. امروز موقعیت مناسبی برای خواستگاری و یا ایجاد روابط پیچیده نیست. پول تان را برای خوشگذرانی خرج می کنید. امروز برنامه ریزی برای تعطیلات یا بودجه منطقی نیست.

مرداد:

اگر از نظر جسمانی و روحی در خانه احساس ناراحتی می کنید، تمام روز را بیرون از خانه سپری نمایید. به پیاده روی یا دیدار خانواده بروید، در رانندگی مهارت کسب کنید و خود را مشغول فعالیت هایی از این قبیل نمایید. اما اگر مسئولیت های خانه، دوستان یا یک پروژه مهم بر عهده تان است بیرون رفتن کار ساده ای نیست.

شهریور:

موانع پنهان و آشکاری بر سر راه ارتباطات آزاد شما قرار دارند. احساس خود ارزشمندی و ایمان به آینده روشن در شما افت میکنند و حتی در زندگی عشقی شما محو می شوند. سعی کنید با افکار مثبت روز خود را آغاز کنید.

مهر:

باید با تک تک دوستان خود بدون واسطه تعامل داشته باشید. با این روش شانس بیشتری برای همکاری یا امضای قرار داد خواهید داشت. همچنین قادر خواهید بود پتانسیل داشتن تجارت سخاوتمند و توانایی جسمانی خوب تان را بروز دهید.

آبان:

امروز شخصیت شما اصلا انعطاف پذیر نیست. ممکن است دست از نگرش های مثبت خود بکشید و در نتیجه سعی کنید بین خود و دنیای خارج از خانه یک دیوار ایجاد کنید. اما، مسائل آنقدرها هم که فکر می کنید منفی نیستند.

آذر:

امروز نگرش شما به زندگی به کلی مثبت است و سعی دارید سختی ها را نادیده بگیرید. اما اگر مراقب نباشید ممکن است در دام گرفتار شوید. گذشته تکرار خواهد شد یا یک دشمن قدیمی شروع به بدخواهی در مورد شما خواهد کرد.

دی:

امروز مورد امتحان قرار می گیرید و ممکن است خود را در شرایط بحرانی تنها احساس کنید. کمک دوستان به موقع نخواهد بود. یک تغییر دراماتیک در زندگی عشقی تان پدید می آید. ممکن است موضوعی شما را درباره فرزندان تان نگران کند. برخی از لذت ها ممنوع خواهند شد.

بهمن:

حتی اگر مسائل آنگونه که انتظار دارید پیش نمی روند، سرنوشت تان را به باد انتقاد نگیرید. انرژی های مثبت و منفی به طور برابر در زندگی شما جریان دارند. از یک طرف محدود می شوید و از طرف دیگر در افکار و اعمال کاملا آزاد هستید.

اسفند:

امروز قوانین سخت خود را به الاجبار درهم خواهید شکست. اگر امکان دارد از فعالیت هایی که برای سلامتی تان مضرند اجتناب کنید. توجه شما بیشتر به محدودیت های آگاهانه است تا اینکه روی نتایج تمرکز داشته باشید.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

سئو و بهینه سازی سایت توسط : سئو ارزان
کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است - طراحی شده توسط پارس تمز