اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خانه » تازه ها » فال روز پنجشنبه 16 بهمن 1393

فال روز پنجشنبه 16 بهمن 1393

فال روز پنجشنبه 16 بهمن 1393

فال روز پنجشنبه 16 بهمن 1393

فال روز پنجشنبه

فروردین:

در نیمه اول روز انرژی قوس کم می باشد. شما سرشار از شور و اشتیاق می گردید بطوریکه به در احساسات خود ذوب خواهید شد. اگر در جنگ با کسی هستید به آسایش خواهید رسید. در هنگام شب لحظاتی آرام همراه با یک غذای خوب در انتظار شماست که به شما احساس پیروزی بر دشمن خواهد داد.

اردیبهشت:

نیمه اول امروز بدون هیچ زحمت و هیجان عاطفی برای شما شروع خواهد شد.در نیمه دوم روز آرامشی در انتظار شما خواهد بود که به شما کمک خواهد کرد تا سرو سامانی به افکار خود دهید. مشکلات اخیر شما که در مورد آن نگران هستید متوقف خواهد شد یا این مشکلات در نظر شم بی اهمیت جلوه خواهد کرد.

خرداد:

برج جوزا در این روز نباید انتظار افزایش انرژی بیشتری داشته باشد. در نزدیکی شب شور و شوق شما کمتر خواهد شد. در نیمه دوم روز افکار شما به سمت یک بخش خاص از زندگی منعطف خواهد شد. شما ممکن است به بعضی از مشاغل جانبی علاقه مند شوید. اطلاعت بر درآمد واقعی خود را خفظ کرده و یا با افرادی که مورد اعتماد شما هستند در میان بگذارید.

تیر:

در هنگام صبح شما می توانید همچنان حوادث روز گذشته را تحت تاثیر قرار دهید. چیزی که در این روز برای شما اهمیت بیشتری دارد این است که کمتر اهداف خود را مورد قضاوت قرار دهید. شما ممکن است درج ای از تونایی ها و شکست هایتان را تخمین بزنید.

مرداد:

محاسبه هوشمندانه به جای الهام بخش می آید. برج اسد باید اهداف اصلی خود را در نیمه دوم روز ارزیابی کند. اگر شما می خواهید برای مشکل مالی خود راه حلی پیدا کنید باید به دیگران تکیه کنید. تلاش مستقل شما مستقیما به یک بن بست منجر خواهد شد.

شهریور:

نیمه دوم روز زمان مناسبی برای مذاکرات ، ژرف اندیشی و تولید اطلاعات برای شما ایجاد خواهد کرد. ممکن است چیزی از کسی که از شما دور است به گوشتان برسد. حدستان درست و منطقی خواهد بود. برج سنبله با توسعه قدرت تخیل می تواند افکار کسانی را که به او علاقمند هستند را بخواند یا بطور مستقیم حوادث را پیشبینی کند.

مهر:

موفقیت برج میزان در حال حاضر وابسته به تعامل با مردم می باشد. به منظور موفقیت در حل مشکلات شما باید به نظرات مردم توجه کنید. در نیمه دوم روز انتظار نداشته باشید که پاسخ مستقیمی برای سوال هاتون وجود داشته باشه.

آبان:

کارهای روزمره خود را در هنگام صبح انجام بده تا برنامه هایت در هنگام شب به یک باره یورش نیاورد. اگرجلسات و مذاکرات برای نیمه دوم روز برنامه ریزی شود موفقیت بیشتری را بهمراه خواهد داشت . تمام چیزهایی که شما را آزار می دهد از جمله مشکلات مالی مرتفع خواهد شد.

آذر:

در صبح روز 5 فوریه ، خط مستقل 2015 صورت فلکی قوس خود را نشان می دهد. کمانداران هیچ چیز معمول و محدودیتی را قبول نمی کنند، با این حال در نیمه دوم روز شما را به آرامی به سمت کسب و کار می برد. این یک دوره مورد علاقه برای مکاتبه ، انجام کارها و مطالعه فشرده می باشد.

دی:

صبحی بدون مشکل و کوتاه خواهید داشت. در هنگام شب برج جدی قادر به استراحت خواهد بود. در هنگام شب یک موسیقی آرام و شمع روشن فضایی لذت بخش و آرام را برای شما ایجاد می کند که به شما آرامش داده و خاطرات لذتبخش در ذهن شما به جای خواهد گذاشت.

بهمن:

فعالیت برج دلو که در حال آمدن است به پایان می رسد. این زمان برای تغییر سرعت بهتر است. شما ممکن است که تمرکز خود را به مسائل مالی زندگی تغییر دهید. و این امر مفید خواهد بود که در هنگام شب با نزدیکان خود صحبت کنید.

اسفند:

ساعات صبحگاهی 5 فوریه 2015 زمان مناسبی برای اقدامات کارامد شما نمی باشد اما به مرور زمان پیشرفت می کند و همه چیز برای بهتر شدن تغییر می کند. در نیمه دوم روز هر چیزی که شروع می کنید برای شما موفقیت آمیز خواهد بود حتی اگر این چنین به نظر نرسد.

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

 1. سلام دوست عزیز
  داشتم تو گوگل مطالب سایت زیگیل رو میدیم توجه که کردم دیدم خیلی از مطالب زیگیل رو شما کپی می کنید و به راحتی به نام خودتون می زنید
  می دونستید کار شما هم یه نوع دزدی هست و فرقی با اون که بالای دیوار خونه مردم میره ندارید.
  اون زیگیل داره زحمت می کشه و نویسنده و مترجم داره و ماهیانه فلان قدر حقوق میده ولی شما بدون هزینه به راحتی کپی می کنید. در هر صورت کارتون با دزدی فرقی نمی کنه.
  حداقل می خوای جلوی این کارت رو بگیری منبع سایت رو هم بزن
  راستی تو هنوز تازه اومدی تو این کار
  سعی نکن آخرتت رو خراب کنید . منابع رو حتما بزن . اینو از من بشنو چون فردا روزی همین منبع نزدن برات شر میشه
  حالا بماند چه شری ولی از ما گفتن بود
  موفق باشید

  • عمویی اون موقع ک زیگیل مطلبا اون سایتمو میزد تو کجا بودی؟
   چندتا سایت هستن تو لیستم که به من ارادت داشتن 😐
   منم برای جبران بهشون ارادت خاصی دارم

   طرف 4 روزه داری تو یه سایت زفرتی کپی کن نویسندگی میکنه با کلی ذوق
   یه سلفی یهویی در حال پست دادن هم از خودت بگیر خخخ

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

سئو و بهینه سازی سایت توسط : سئو ارزان
کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است - طراحی شده توسط پارس تمز