خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خانه » بیوگرافی » صحبت های جالب و خواندی همسر نیکول کیدمن !!

صحبت های جالب و خواندی همسر نیکول کیدمن !!

صحبت های همسر نیکول کیدمن !!

حرفهای خواندنی کیت اربن درباره ی نیکول کیدمن!!

صحبت های جالب و خواندی همسر نیکول کیدمن !!

صحبت های کیت اربن همسر نیکول کیدمن درباره ی اخلاق و زندگی کردن با نیکول!!!

لطفا برای مشاهده ادامه به ادامه مطلب بروید…

 

کیت اربن در تعریف و تمجید از همسرش نیکول کیدمن اغراق می کند و می گوید ، زندگی او همان روزی آغاز شده است که با این بازیگر مشهور ملاقات کرده است.

 
کیت اربن که در گذشته به مواد مخدر و الکل اعتیاد داشت می گوید ، همان لحظه ای که این بازیگر برنده اسکار را در یک مهمانی ملاقات کرد ، زندگیش متحول شد زیرا این ملاقات به او یک انگیزه و هدف ارزشمند برای ادامه زندگی داد.

 

بیوگرافی بازیگران را در برنا بخوانید

او گفت:” نمی توانم بگویم که در آن لحظه زندگی من عوض شد زیرا چیزی که اتفاق افتاد خیلی مهم تر و بالاتر از یک تحول بود. در آن لحظه ، زندگی من تازه شروع شد. فقط با این عبارت می توانم آن لحظه را توصیف کنم . حسی که ملاقات با نیکول در من ایجاد کرد تا این حد عمیق و تاثیر گذار بود. قبل از آن اتفاق اصلا نمی دانستم که چه می کنم و چه می خواهم . اما حالا دقیقا می دانم که چه هدفی دارم و چه کار می کنم.

 
من احساس می کنم که خیلی خیلی خوش شانسم که با فردی مثل نیکول آشنا شدم. من و نیکول ، ایدئولوژیها و تفکرات مشابهی داریم. ما از همه ابعاد روابط و زندگی مشترکمان کاملا” آگاهی داریم زیرا خودمان آن را ساختیم ، فقط ما دونفر . این خیلی زیباست.

 

تازه ها فقط در سایت تفریحی برنا

 

نیکول همیشه فقط به ندای قلبش گوش می دهد و کاری را انجام می دهد که احساس می کند درست است. این خصوصیت اخلاقی نیکول ، واقعا” الهام بخش و انگیزه دهنده است و باعث شده است که من سعی کنم مرد بهتری باشم.”

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

سئو و بهینه سازی سایت توسط : سئو ارزان
کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است - طراحی شده توسط پارس تمز