باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خانه » آموزش » آموزش آرایش » آرایش بانوان » فواید و مضرات تتوی ابرو

فواید و مضرات تتوی ابرو

فواید و مضرات تتوی ابرو

فواید و مضرات تتوی ابرو

یا رواج تتو و شاید تتوی ابرو به صورت گسترده تر این سوال یش می آید که این روش مفید است یا مضر. یا حداقل فواید آن به مضرات آن میچربد؟

فواید و مضرات تتوی ابرو

آرایش دائمی مثل ابروهای تتو شده، بنظر ایده ی خوبی است و باعث صرفه جویی در زمان می شود. زنانی با ابروهای کم پشت، شاید تحت تاثیر این موضوع قرار گیرند که ابروهای دائمی می تواند بدون دردسرهای سایه و مداد، به آنها ظاهری ایده آل ببخشد. اما آرایش دائمی، بدون دردسر و عیب نیست! قبل از هرنوع تصمیمی، معایب و فواید تتو کردن ابرو، هر کدام باید در یک کفه ی ترازو قرار گیرند و کاملا باهم مقایسه شوند.

فایده: زمان

ممکن است تتو کردن ابروهایتان، باعث کوتاه شدن مدت زمان آرایش کردنتان شود. هنگامی که شکل ابروهایتان را با لوازم آرایش تصحیح می کنید، زمان زیادی را ممکن است صرف مداد کشیدن و سایه زدن کنید. تتوی ابرو این قسمت از آرایش را بطور کامل حذف می کند.

عیب: درد

تمام کسانی که تتو انجام داده اند، به این موضوع معترفند که تتو، یک عمل دردناک است. انجام تتو بر روی پوست ظریف و حساس چشم، می تواند فرایند دردناکی باشد. با این حال، قسمت بالای ابرو، منطقه ای کوچک است و عمل تتو سریع انجام می شود، و دردش هم در مدت زمان کوتاهی برطرف می شود.

فایده: ابرویی کاملا منطبق با ویژگی های صورت

ابروهای دائمی، عموما برای این محبوب هستند که می توانند بر اساس ویژگی های صورت ما طراحی شوند. اگر ابروها در جای مناسبی قرار گیرند و شکل مناسبی داشته باشند، می توانند به صورت، جلوه ی بیشتری دهند و آنرا کشیده تر نشان دهند. همچنین می توانند به درشت تر نشان دادن چشم ها نیز کمک کنند. گاهی بعضی از زنان تصمیم می گیرند که ابروهای تتو شده را جایگزین ابروهای طبیعی خودشان کنند، زیرا حفظ و مراقبت از آنها به مراتب آسان تر است.

عیب: تغییر مد

مدل ابرویی که امروز انتخاب می کنید، ممکن است کاملا هماهنگ با مد روز باشد. اما تغییر مد، ممکن است باعث شود مدل ابروی شما کاملا قدیمی شود. چند دهه پیش، ابروهای کاملا موزون و مرتب و با خطوط کاملا تمیز مد بود، اما امروزه سبک و سو به سمت ابروهای پهن و طبیعی تر رفته است. انتخاب یک شکل ابرو ممکن است امروز مد باشد، اما فردا نه.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

سئو و بهینه سازی سایت توسط : سئو ارزان
کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است - طراحی شده توسط پارس تمز