آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خانه » تازه ها » فال روز شنبه شما (12 بهمن)

فال روز شنبه شما (12 بهمن)

فال روز

 فال و طالع بینی روز 12 بهمن 92

فال روز شنبه شما (12 بهمن)

فال و طالع بینی روز 12 بهمن ماه 92 را در این مطلب از سایت بخوانید و ببینید در این روز زمستانی چه اتفاقاتی برای شما رخ می دهد…

برای مشاهده فال روز به ادامه مطلب بروید…

فروردین:

امروز باید از وقتتان استفاده کنید و یک مکالمه را به پایان برسانید، اتفاقات گذشته را جمع بندی کنید و کمی از زمانتان را با دوستانی که در علایق با شما مشترکند بگذرانید. توصیه می شود که به طور حضوری یا آنلاین سری به تاسیسات قانونی، روانشناسی و اجتماعی بزنید.

 

 

اردیبهشت:

باید به فکر تغییر در ظاهر و همچنین الگوی رفتاری کلی خود برای بار دیگر باشید. شاید خود شرایط شما را به سمت این تغییر کلی سوق دهند. علایق معنوی اخیر و همچنین بعضی روابط خارجی شاید به نظر معقولیت خود را از دست بدهند.

 

 

خرداد:

امروز روز خیلی خوبی برای گذراندن اوقات با دوستان دور و نزدیک و همچنین معشوقه تان است. شانس استفاده از استعدادهایتان را از دست ندهید. کار روی مقام و یا ملاقات با یک مامور بازریابی می تواند نتایج خوبی داشته باشد.

 

 

تیر:

امروز روابط خویشاوندی که همیشه برایتان مهم بوده اند خیلی به چشم خواهند آمد و به وقایع روز مربوط می شوند. توصیه اکید می شود که کاملا غرق در امور خانوادگی شوید. مثلا در مشاوره خانواده شرکت کنید یا تصمیم بگیرید که دکوراسیون خانه را عوض کنید.

 

تازه ها را در برنا بخوانید

 

مرداد:

امروز روز ایده آلی رای شماست که روابط اجتماعی برقرار کنید و در جمع حضور داشته باشید. امروز قدرتتان نه تنها در توانایی ها خودتان ریشه دارد، بلکه به تیمی که در آن هستید نیز مربوط می شود(دوستان هواخواهان). سعی نکنید که کارها را به تنهایی انجام دهید. فشار کار را با دوستان و حامیان وفادار خود تقسیم کنید.

 

 

شهریور:

استعداد شما در تحصیل، برنامه ریزی، تجارت، و کارهای الکترونیکی و همچنین مهارت های سرویس دهی به مشتری امروز برایتان خیلی سودآور خواهند بود. احتمال این وجود دارد که دانش منحصربه فرد و ایده های تازه شما درآمد اضافی یا حتی اصلی دیگری را برایتان فراهم کنند.

 

 

مهر:

امروز در تمام مدت روز تشویق می شوید، ولی آرام باشید و فروتن بمانید، زیرا اتفاقات پیچ در پیچ جدیدی برایتان پیش بینی می شود. عجله نکنید که شادی خود را پیدا کنید. خودش به زودی شما را پیدا خواهد کرد. روز ایده آلی برای قرارملاقات، اتفاقات غیررسمی و فعالیت های مبتکرانه آزادانه است.

 

 

آبان:

توانایی برای تسلیم شدن و مصالحه کردن یک بخش درونی از موفقیتتان در تمام کارهای امروز است. سعی کنید که حس بهگزینی و یکپارچگی خود را با عدالت و دوستانه بودن ادغام کنید. امروز شانس خوبی برای گفت و گوهای خصوصی، ملاقات با یک وکیل یا یک فرد مورد اعتماد برایتان فراهم می کند.

 

 

آذر:

امروز توانایی شما برای اینکه در موقع مناسب در مکان مناسب باشید بیش از یک بار به کارتان می آید. از آن استفاده کنید تا نه تنها از ارتباطاتتان لذت ببرید، بلکه با آن به دنبال دانش جدید، اشتراک خبرها و گسترش ایده های جدید باشید. دوستانه رفتار کردن شما همدستان جدیدی برایتان به دست خواهد داد.

 

 

دی:

باید سعی کنید نسبت به چیزهایی از شما خواسته می شود حساس تر باشید. برای تقسیم موفقیتتان خسیس نباشید. مهارت های اجتماعیتان برای حمایت از یک مکالمه، حفظ آسان مکاتبات یا مذاکرات، حل و فصل مشاجره ها و تعریف کردن، تاثیر مثبتی روی درآمد و شغلتان خواهد داشت.

 

جذاب ترین مطالب عمومی را در برنا بخوانید

 

بهمن:

امروز برای شما که درگیر برنامه ریزی، تدریس، روانشناسی و جامعه شناسی هستید روز مطلوبی خواهد بود. شوخ طبعی خوب و اصالت شما به شما کمک خواهد کرد که به راحتی تمام روی پای خود بایستید. مخالفان شما ترجیح می دهند که صرف نظر از اینکه یک مفهوم علمی رسمی ارایه می دهید یا یک عقیده غیرمعمول را به پیش می کشید، با شما موافقت کنند.

 

 

اسفند:

امروز شرایط برای مکالمات مسالمت آمیز و تعادل برای منافع همه کس محیا می شود و این مساله به شما کمک می کند که مشاجرات قانونی را حل کنید. مکالمه با یک شریط، ملاقات با وکیل و گشتن به دنبال یک واسطه یا شامن برای شما در اولویت قرار دارند.

منبع:زیگیل

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

سئو و بهینه سازی سایت توسط : سئو ارزان
کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است - طراحی شده توسط پارس تمز